SQUASH center | 17.6.2016 pripravujeme zoznamovací turnaj v squashi
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
334
post-template-default,single,single-post,postid-334,single-format-standard,category-nezaradene,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Blog

17.6.2016 pripravujeme zoznamovací turnaj v squashi

  |   Nezaradené   |   Žiadny komentár

Srdečne Vás pozývame na “Zoznamovací turnaj amatérov” vo squashi, ktorého cieľom je spoznať sa lepšie medzi sebou a zabaviť sa športom.

Podujatie sa uskutoční v sobotu 17.6.2017 od 08:30 v priestoroch športoviska na Inoveckej ulici č. 22. Štartovné je 9 € čo pokrýva náklady na prevádzku + 1x nealko podľa výberu a 1x kávu pre každého súťažiaceho.  Hrať sa bude v 3 kategóriách:  začiatočníci, mierne pokročilí a pokročilí.

Víťaz v každej kategórii získa darčekový poukaz na vstup do športového centra v hodnote 30€. Herný systém doladíme podľa počtu registrácií a včas vás budeme informovať. V prípade potreby je k dispozícii požičovňa športových potrieb a parkovanie je možné pred susednou budovou, respektíve pozdĺžne v rámci celej ulice.

Radi privítame aj rodinných príslušníkov všetkých hráčov a širokú verejnosť, okrem povzbudzovania im ponúkame aj možnosť občerstvenia v útulnej kaviarničke.

 

Registrujte sa prosím telefonicky alebo mailom tu:

Kontaktná osoba: Kaššovicová Beáta, +421 905 526 740, info@squashcenter.sk

Žiadne komentáre

Napíšte komentár