SQUASH center | Ako sme absolvovali kurz prvej pomoci 16.10.
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
2231
post-template-default,single,single-post,postid-2231,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Ako sme absolvovali kurz prvej pomoci 16.10.

  |   Novinky - Oznamy   |   Žiadny komentár

V utorok sme v Squashcenter absolvovali kurz prvej pomoci, ktorý viedol skúsený záchranár Janko Kudlík. Zrozumiteľným a pútavým spôsobom všetkých účastníkov kurzu uviedol do “obrazu” poskytovania prvej pomoci.

Spolu si 12 účastníkov počas večera osvojovalo rôzne techniky prvej pomoci a riešenie krízových situácii do príchodu RZP – resuscitáciu, proti-šokové polohovanie, pomoc pri popálení a zlomeninách.

Keďže väčšina zo zúčastnených boli rodičia malých detí otázky k lektorovi boli smerované aj na pomoc deťom, nielen v prípadoch úrazov, ale i náhleho zastavenia dýchania u dojčiat.

Po vážnych témach Lektor uvoľňoval atmosféru vtipom a tým sa mu podarilo počiatočný strach a neistotu u zúčastnených zvládnuť. Bola to úžasná skúsenosť a všetci sme odchádzali oboznámení s najnovšími poznatkami a prostriedkami pre záchranu ľudského života.

Týmto ešte raz chceme poďakovať za prezentáciu a ukážky, ktoré nám Janko Kudlík predviedol a trpezlivosť s akou sa nám venoval.

 

                 

 

Žiadne komentáre

Napíšte komentár