SQUASH center | Aktuality – Novomestský Maratón v Squash
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
2868
post-template-default,single,single-post,postid-2868,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Aktuality – Novomestský Maratón v Squash

  |   Nezaradené   |   Žiadny komentár

Prinášame vám najnovšie aktuality z pripravovaného podujatia Novomestký maratón v squash.

 

Squash sa hrá vo dvojici, hráči budú hrať min 30 min. – max. 60 min.  Vzhľadom na to, že pri takomto podujatí nevieme predpokladať ukončenie maratónu a kapacita squashcentra sú 2 kurty, je vhodné aby si jednotlivé dvojice hráčov určili čas, kedy chcú hrať, aby nemuseli dlho čakať na uvoľnenie ihriska, alebo aby im nevyšiel čas na hru v neskorších hodinách pokiaľ im to nevyhovuje. Po odohraní svojho času samozrejme môžu hráči zotrvať v priestoroch squashcentra a zabaviť sa (pripravujeme i program pre menšie deti – dielničky, aby si mohli rodičia týchto detí zahrať a nemuseli hľadať opatrovateľku 🙂

 

Aktuálne si môžete rezervovať “svoj čas” na hru počas maratónu i cez rezervačný formulár kde poprosíme doplniť meno spoluhráča do poznámky, alebo cez Facebook, či na t.č. 0905 526 740.

 

Vstup do priestorov kurtu je podmienený športovou obuvou s bledou podrážkou tzv. halovky, alebo tenisky ktorých podrážka nie je čierna a “nepíše” na parkety.

 

Pre hráčov ktorí prídu na akciu autom, odporúčame parkovať na parkovisku na ul.  Holubyho, čo je cca 50 m od Squashcentra.

 

 

 

Každý hráč bude za svoju snahu a tímového ducha odmenený certifikátom z podujatia a tričkom.

 

Všetkým sponzorom ĎAKUJEME za pomoc pri organizovaní tohoto podujatia.

 

               

                           

 

 

 

Žiadne komentáre

Napíšte komentár