SQUASH center | Aký darček urobí hráča squash šťastného?
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
3772
post-template-default,single,single-post,postid-3772,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Aký darček urobí hráča squash šťastného?

  |   Novinky - Oznamy   |   Žiadny komentár

Blížia sa Vianoce a vy nemáte darček pre blízkeho a chýba vám aj inšpirácia? Ak nechcete kupovať vianočný darček v štýle kozmetiky, či peny na holenie a vaša milovaná osoba má v obľube squash, darček práve z tejto oblasti mu urobí veľkú radosť. Dnešný článok je sprievodcom pre Vás, ktorí hľadáte inšpiráciu na darček pre amatérskeho hráča squash a vaše vedomosti v tejto oblasti sú minimálne.

 

Sprievodca bol rozdelený do niekoľkých častí, ktoré boli vhodne vybrané z hľadiska hráčskej úrovne hráča a rozpočtu, ktorý chceme za darček minúť.

 

Pre začiatočníka

 

Ak milovaná osoba začala hrať squash iba nedávno, nemáte náročnú úlohu. Všetko, čo súvisí s týmto športom, bude v poriadku a poteší.

 

Čo si vybrať:

 

Od 3 Eur do 15 Eur

 

Ak chcete kúpiť maličkosť, potom ideálnou voľbou budú všetky druhy príslušenstva: squashové loptičky, omotávky, obaly na raketu, fľaše na vodu, náramok, funkčné tričko, kraťasy, okuliare – vyberajte iba značky, ktoré sú zamerané na squash: Tecnifibre, Eye, Dunlop, Prince, Karakal, Harrow, Head, Wilson.

 

 

Od 15 Eur do 50 Eur

 

Raketa – ak hráč ešte nemá raketu, môžeme mu s istotou dať jeho prvú vlastnú, alebo mu podarovať poukážku na jej nákup aby si vybral tú „čo mu padne do ruky“ sám. Nákup rakety pre pokročilého hráča predstavuje určité riziko, pretože na „vlastnú“ raketu je zvyknutý a nemusíme sa trafiť do požiadaviek na raketu.
Každá raketa – bude lepšou možnosťou ako platiť za prenájom rakety v klube.

 

Squashová taška – je pre hráča tiež dôležitá. Vyberajte tak aby vyhovovala potrebám obdarovaného, mala by sa do nej vojsť raketa, i športové oblečenie a mala by mať samostatné vrecká na fľašu, či iné drobnosti. Je dobré ak má popruhy, ktoré umožňujú nosenie nielen na ramene, ale i na chrbte.

 

Topánky – veľmi dôležité, dokonca rozhodujúce pri kompletizovaní vybavenia, ktoré začínajúci hráči často zanedbávajú. Na začiatku dobrodružstva so squashom sa často používa už dostupná domáca obuv, napríklad na halový futbal alebo bežné tenisky.

 

Bohužiaľ, takáto obuv nemá dostatočné tlmenie a stabilitu a so zvyšujúcimi sa zručnosťami a rýchlosťou hry sa často stáva príčinou prvého zranenia. Ak váš blízky takúto obuv ešte nemá, odporúčame práve takýto darček. Obuv na squash sa dá kúpiť od 40 Eur (Asics, Mizuno, Salming, Victor a pod.)

 

 

Pre pokročilého

Samozrejme že i pokročilého hráča môžete potešiť darčekom akým je napr. loptička, grip, alebo okuliare. Čo mu iste urobí radosť je výplet – značky Tecnifibre, Ashaway, Eye. Tieto struny sú drahšie, ale poskytujú lepšie pohodlie, tlmia vibrácie rakety a významne ovplyvňujú kontrolu a odpal loptičky.

 

Maličkosť ++++

Squashový kurt – najlepšie sklenený. 😊 To ale môže byť problém… ťažšie sa zmestí pod vianočný stromček. Ale fantázia nepozná hranice … máme však pre vás riešenie. Každého hráča squash určite poteší PERMANENTKA do squash klubu, ktorú môžete zakúpiť a podarovať vo forme darčekového vouchera v cene, ako vám to váš rozpočet dovoľuje.

 

Prajeme vám dobre vybrané dary, ktoré urobia na Štedrý deň vášho blízkeho šťastným.

 

Žiadne komentáre

Napíšte komentár