SQUASH center | Chceš byť rekordman v maratóne v squash?
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
2830
post-template-default,single,single-post,postid-2830,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Chceš byť rekordman v maratóne v squash?

  |   Nezaradené   |   Žiadny komentár

Pomaly sa blíži už avizovaný termín akcie 1. Novomestský maratón v squash, ktorý sa uskutoční 23.3.2019.

Cieľom podujatia je zapojiť do hry čo najviac ľudí a vzbudiť v nich záujem o tento spoločenský šport, ale aj zábavnou formou urobiť niečo pre svoje zdravie. Pri splnení všetkých podmienok o ktorých vás budeme v najbližších dňoch informovať môžeme SPOLU získať CERTIFIKÁT a zápis do Slovenskej knihy rekordov!
Vzhľadom na to, že pripraviť akciu takéhoto charakteru vyžaduje i plánovanie, chceme Vás poprosiť o včasné zasielanie prihlášky pre tých ktorí majú záujem podieľať sa na vytvorení tohoto Slovenského rekordu.

Minimálny čas hry 30 min. max. 60 min.

Každý záujemca / hráč si môže nahlásiť čas kedy sa zapojí do hry a odohrá zápas. Samozrejme že s kapacitných dôvodov, tí čo sa budú prihlasovať medzi poslednými už budú mať obmedzený výber času na hru.

V priebehu najbližších dní vám poskytneme ďalšie informácie týkajúce sa tohoto podujatia.

Všetci zúčastnení obdržia certifikáty o absolvovaní rekordu a…. viac nabudúce 🙂

Tešíme sa na Vás a ďakujeme za podporu.

 

Tím Squashcenter

Žiadne komentáre

Napíšte komentár