SQUASH center | PRIPRAVUJEME: 1. Novomestský maratón v squash!!!
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
2735
post-template-default,single,single-post,postid-2735,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

PRIPRAVUJEME: 1. Novomestský maratón v squash!!!

  |   Nezaradené   |   Žiadny komentár

Pozývame Vás v sobotu 23.3.2019 na jedinečnú udalosť tohoto druhu – Novomestský maratón v squash – kde sa aj vy môžete zapojiť do utvorenia slovenského rekordu v hre squash s najväčším počtom amatérskych hráčov pre všetky vekové kategórie i hráčske úrovne – od nováčikov, cez začiatočníkov až po pokročilých hráčov. Nezáleží na tom akú máte hráčsku úroveň, vy si vyberáte spoluhráča. Ak ho nemáte, nevadí, vieme vám ho zabezpečiť. Zahrá si každý, i ten kto príde sám. 🙂

Cieľom podujatia je zapojiť do hry squash čo najviac ľudí a vzbudiť v nich záujem o tento spoločenský šport, ale aj zábavnou formou urobiť niečo pre svoje zdravie.

Iba s vašou spoluprácou sa nám môže podariť  získať  certifikát so zápisom do Knihy slovenských rekordov, kde je podmienka aby bolo prihlásených čo najviac hráčov a aby sa squash hral čo najdlhšie.

Prosíme záujemcov, aby si vopred nahlasovali čas (v rozpätí celej hodiny) kedy by mali záujem prísť a zahrať si buď cez rezervačný formulár https://squashcenter.sk/rezervacie/, na telefónnom čísle 0905 526 740, alebo osobne v squashcentre.

Pitný režim máme pre Vás zabezpečený ZDARMA. Pre úplných začiatočníkov, resp. nováčikov máme k dispozícii ZDARMA trénera.

Tak príď a buď súčasťou skvelej partie, ktorá to chce dotiahnuť až na rekord!!!!

 

 

Žiadne komentáre

Napíšte komentár