SQUASH center | Vianočný Voucher
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
3765
post-template-default,single,single-post,postid-3765,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Vianočný Voucher

  |   Novinky - Oznamy   |   Žiadny komentár

S blížiacimi sa Vianočnými sviatkami možno niekto z vás ešte stále premýšľa akým darčekom by potešil a prekvapil obdarovaného. Ak Je Vaša priateľka, priateľ, dcéra, syn, manželka, alebo manžel aktívny typ máme pre vás tip na darček.

 

Obdarujte svojho blízkeho darčekovou poukážkou, a nechajte výber športovej aktivity na ňom.  U nás si môže zahrať squash, stolný tenis a na požiadanie pre Vás upravíme squashový kurt na bedminton, ten síce nemá predpísanú veľkosť pre štandardné bedmintonové ihrisko, no napriek tomu vám hra ponúka zábavu a plnohodnotné športové vyžitie. Menšie rozmery ihriska ocenia začiatočníci či rekreační hráči, kým tí pokročilí si zase užijú väčšiu dynamiku pri hre.

 

Darčekové poukážky máme v hodnote 30 Eur, 50 Eur a 100 Eur.

 

 

 

 

 

Ak ste sa rozhodli pre Voucher kontaktujte nás na 0905 526 740, alebo nás navštívte osobne v Squashcenter.

 

Tešíme sa na vás a želáme Vám pokojné sviatky v kruhu tých najbližších.

 

 

Žiadne komentáre

Napíšte komentár