SQUASH center | Víťazi Veľkého októbrového turnaja
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
1107
post-template-default,single,single-post,postid-1107,single-format-standard,category-novinky-oznamy,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Víťazi Veľkého októbrového turnaja

  |   Novinky - Oznamy   |   Žiadny komentár

V sobotu sa konal u nás ďalší turnaj amatérov v squash.

Zúčastnilo sa ho 9 nadšencov, z toho 1 žena. V dvoch kategóriách si navzájom zmerali svoje hráčske schopnosti a po 3 hodinách sme mali víťazov.

V kategórii začiatočník si trofej za prvé miesto odniesol Dalibor Gálik.

V kategórii pokročilý najlepšiu formu ukázal Ladislav Csanda.

Veľký rešpekt vzbudila aj jediná zástupkyňa nežného pohlavia Monika Hrneková, ktorej víťazstvo v kategórii začiatočník uniklo len o vlások.

Nesmieme zabudnúť ani na najmladšieho hráča turnaja Jakuba Gergelyho (11 r.), ktorý statočne bojoval s oveľa staršími spoluhráčmi a hoci nevyhral zaslúži si uznanie.

Dúfame že sa všetci zabavili a odniesli si od nás len príjemné spomienky.

Už teraz sa tešíme na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční v Squashcenter, kde na záver vylosujeme výhercov ktorí sa od septembra zúčastňujú akcie “Zbieraj nálepky a vyhraj”

.

O termíne záverečného turnaja tohto roka Vás budeme informovať.

Žiadne komentáre

Napíšte komentár