SQUASH center | Výsledky z 1. Novomestského maratónu v squash
SQUASH center v Novom Meste nad Váhom ponúka na prenájom dve squashové ihriská, možnosť ďalších športov ako napr. stolný tenis, bedbinton, wallyball a iné. Okrem športového vyžitia u nás nájdete aj relax pri posedení v útulnej kaviarni.
squash squashcentrum squashcenter squash v novom meste nad váhom stolný tenis bedbinton prenájom telocvične
3030
post-template-default,single,single-post,postid-3030,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Blog

Výsledky z 1. Novomestského maratónu v squash

  |   Novinky - Oznamy   |   Žiadny komentár

Niekoľko mesiacov pripravované podujatie 1. Novomestský maratón v squash máme úspešne za sebou.

 

V sobotu ráno o 8:00 hod. nastúpili do kurtov prví amatérsky hráči squash. Postupne prichádzali do Squashcenter ďalší nadšenci squash, ale i nováčikovia, ktorí si prišli zahrať. Okrem hráčov a hráčok z Nového Mesta nad Váhom, prišli i hráči z okolitých obcí a miest ako Moravské Lieskové, Bošáca, Trenčín, Stará Turá, Myjava, ale i z vyše 80 km vzdialenej obce Nedožery-Brezany. Počas dňa sme si všetci pochutili na výbornom kotlíkovom guláši, zákuskoch, aj chlebíčkoch. Po 12,5 hodine hry, sa maratón skončil. Zúčastnilo sa ho celkom 51 hráčov, vo veku od 12 do 64 rokov!

 

V sobotu sa tu stretli nielen starí známi, ale vznikli i nové priateľstvá. Súťažiť prišli i celé rodiny. Tí všetci vytvorili fantastickú atmosféru počas celého dňa.

Na záver treba dodať že hráči zorganizovali finančnú zbierku a vyzbierali celkom 210,- EUR, ktoré poskytli nášmu spoluobčanovi na liečbu. Veľmi im za tento prejav solidarity ďakujeme.

 

                

 

 

Poďakovanie tiež patrí aj sponzorom akcie, ktorí prispeli a pomohli zorganizovať toto pekné podujatie.

 

 

 

                       

 

Žiadne komentáre

Napíšte komentár